PAKUKO to nazwa utworzona od Projekty Architektoniczne Kucejko. Pracownia powstała w 2014 roku, specjalizuje się w architekturze i architekturze wnętrz, działa ogólnopolsko, koncentrując się na terenie województwa Warmińsko – Mazurskiego.

Podstawowym obszarem biznesowym, na którym skupia się pracownia, jest współpraca z klientem indywidualnym oraz firmami. Projektowanie odbywa się w sposób sprawdzony i metodyczny, z szacunkiem dla istniejącej przestrzeni, z poszanowaniem zarówno preferencji inwestora, jak i poczucia estetyki zespołu, oraz bieżących trendów architektonicznych i wnętrzarskich.

Projekty pracowni cechuje przede wszystkim czystość formy i funkcjonalność połączone z doborem możliwie najwyższej klasy materiałów. Tworzenie niepowtarzalnych obiektów jak i wnętrz to wyzwanie, zarówno dla architekta, jak i inwestora. Dlatego współpraca z nami nie ogranicza się do procesu twórczego. Bazuje na kompleksowym podejściu do zadania, którego celem jest wykreowanie takiego rozwiązania, które będzie funkcjonalne, elastyczne a także takie w którym inwestor i użytkownicy będą czuli się komfortowo przez lata. Dodatkowym atutem jest rozbudowana sieć kontaktów ze sprawdzonymi projektantami i wykonawcami różnych specjalności.