Projekty architektoniczne

Głównym obszarem działalności firmy jest projektowanie architektoniczne. Zajmujemy się projektowaniem budynków o różnej funkcji i skali, zarówno niewielkich domów jednorodzinnych, jak i większych budynków biurowych, przychodni, szpitali, sklepów i innych budynków użyteczności publicznej. Nasza oferta obejmuje współpracę na niemal wszystkich etapach prac projektowych; od koncepcji, poprzez projekt budowlany, wykonawczy, aż po nadzór autorski nad realizacją.

Współpracujemy z wykwalifikowanymi i sprawdzonymi firmami z branży budowlanej (m.in. konstruktorzy, projektanci instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych, elektrycznych, klimatyzacji, kosztorysanci), zapewniając tym samym kompleksową obsługę klienta.

Projekty wnętrz

Oferujemy zarówno projekty wnętrz prywatnych (domów i mieszkań), jak i przestrzeni komercyjnych, takich jak sklepy, restauracje, kawiarnie, kluby, hotele. Realizujemy także projekty przestrzeni biurowych i publicznych. Naszym atutem jest pełna opieka nad projektem - od koncepcji, przez projekt wykonawczy, nadzór autorski, aż po pomoc przy wyborze i zakupie wyposażenia.

Konsultacje projektowe

W naszej ofercie, poza kompleksowymi projektami wnętrz, jest również usługa konsultacyjna polegająca na spotkaniu, na którym opracowywana jest koncepcja, tworzone rysunki z ustawieniem brył, zabudów, - także na rzucie, wyborem rodzajów i kolorystyki materiałów oraz rozplanowaniem ścian. Konsultacja to zakup pomysłu opracowanego na szkicach i popartego wyborem konkretnych materiałów. Uzupełnieniem usługi może być ponadto wskazanie pod postacią aktywnych linków kompletny wybór omawianych na spotkaniu materiałów, mebli czy przedmiotów do kupienia w konkretnych sklepach. Cena konsultacji w zależności od wielkości mieszkania i ilości aranżowanych pomieszczeń zamyka się w przedziale kwoty 300 - 800zł.

Serdecznie polecamy taką formę projektowania, jest szybka, tania i kompletna - przy odrobinie fantazji na podstawie dokładnych szkiców z pewnością będziecie Państwo mogli projekt zrealizować, a doświadczeni fachowcy bez problemu poradzą sobie z taką formą dokumentacji. jeśli skorzystacie Państwo z usług firm wykończeniowych czy stolarni z nami współpracującymi, w cenie konsultacji jest także omówienie pomysłu z fachowcami.